Kompleksowe usługi księgowości dla stowarzyszeń, fundacji oraz innych organizacji non-profit i NGO

Oferujemy kompleksowe usługi księgowości dla stowarzyszeń, fundacji oraz innych organizacji non-profit i NGO.

W odróżnieniu od wielu biur rachunkowych, znamy specyfikę organizacji pozarządowych i mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowo-finansowej organizacji pozarządowych.

Na sektor pozarządowy narzucane są odrębne przepisy dotyczące obsługi księgowej, w tym w szczególności przepisów podatkowych i zasad sprawozdawczości finansowej. NGO często prowadzą odznaczające się własną specyfiką projekty współfinansowane ze środków europejskich. Ich wydatkowanie wymaga odpowiedniej obsługi księgowej, która nie tylko uwzględni regulacje dotyczące rachunkowości, ale także realizację skomplikowanych procedur budżetowania i rozliczania środków.

Ciągle się doskonalimy, co pozwala prowadzić księgowość z uwzględnieniem wszelkich zmian obowiązujących przepisów oraz stosować najlepsze rozwiązania.

Współpracujemy z ekspertami branży NGO: prawnikami, specjalistami od podatków, finansowania działalności ze środków publicznych i europejskich specjalizujących się w trzecim sektorze, by móc jak najlepiej świadczyć nasze usługi.

Gwarantujemy zachowanie poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących swoich Klientów.

Posiadamy Licencję Ministra Finansów nr 32616/02 i ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Współpracujemy z organizacjami pozarządowymiktóre działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej realizowanej przez nasze biuro w Poznaniu oraz on-line przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 − pięć =

Back to top