Zwrot podatku z zagranicy

Odzyskiwanie, zwrot podatku z zagranicy m.in. z Anglii, Niemiec, Holandii i Norwegii.

Praca za granicą to perspektywa, która przyciąga Polaków od lat. Nie wszyscy wiedzą jednak, że otrzymane od pracodawcy pieniądze, to nie wszystko, co możemy zyskać. Warto pomyśleć również o możliwości otrzymania zwrotu podatku.

Dlaczego jest to opłacalne?

Otóż prawda jest taka, że sama procedura jest dość prosta i na ogół skuteczna. Jednak, aby samodzielnie sobie z nią poradzić, musimy znać język obcy w stopniu umożliwiającym wypełnienie skomplikowanych dokumentów, a także znać lokalne przepisy podatkowe, by ubiegać się o jak największy zwrot podatku z Anglii, Norwegii lub innego kraju, m.in. z Niemiec, Holandii, Belgii, Irlandii, Czech, Kanady, Słowacji, Szwecji i USA 

Doskonale wiemy o tym, że za pierwszym razem nie jest to proste, dlatego jeżeli chcesz odzyskać przysługujące Ci pieniądze, a jednocześnie nie masz czasu na formalności, zachęcamy do kontaktu z nami.

Mamy doświadczenie w tej kwestii i z pewnością odzyskamy dla Ciebie zwrot nadpłaconego podatku z zagranicy nie tylko szybko, ale również skutecznie. Wykorzystujemy tylko legalne i dopuszczone przepisami prawo podatkowe a składane przez nas odwołania są na korzyść podatnika, w pełni legalne i akceptowane przez zagraniczny urząd.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, którzy pracowali za granicą i chętnie odzyskają z tego tytułu dodatkowe pieniądze.

Gwarantujemy bezpłatną kalkulację, miłą obsługę i rzetelną usługę. Nasze ceny są konkurencyjne – nie pobieramy wysokich procentów.

Jak zacząć procedurę rozliczenia podatkowego?

Przygotuj wszystkie dokumenty związane z Twoim zatrudnieniem i wyślij nam drogą mailową lub umów się na spotkanie z naszym doradcą. Powinieneś również posiadać informacje na temat dochodów osiągniętych w Polsce, zarówno Twoich jak i Twojego partnera. Możemy również poprosić Cię o dane Twoich dzieci lub potwierdzenia kosztów przejazdów lub zakwaterowania za granicą.

Ile potrwa rozliczenie podatkowe?

W zależności od kraju rozliczenie może trwać od 4 tygodni do 6 miesięcy. Średni czas oczekiwania to 2 miesiące.

Podsumowując, dlaczego my?

Oferujemy:

 • bezpłatną kalkulację zwrotu podatku i korekty podatkowej do 5 lat wstecz
 • gwarancję Twojej satysfakcji
 • ekspresową obsługę Klienta
 • Obsługę Klientów z całej Polski
 • Miły i bezpośredni kontakt z opiekunem
 • konkurencyjne stawki za rozliczenia

a także

 • roczne rozliczenia podatkowe
 • wnioski o zasiłki i świadczenia za granicą
 • odwołania od zagranicznych decyzji urzędowych
 • tłumaczenia zagranicznych dokumentów
 • odszkodowania za wypadki przy pracy za granicą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 + 12 =

Back to top