Biuletyny, publikacje skierowane do przedsiębiorców – Biuletyn Informacji

Kolejny sukces na naszym koncie!

Śmiemy donieść, że grupa na Facebooku prowadzona przez naszą Kancelarię spotkała się z pozytywnym odzewem.

Chcąc podnieść wartość przekazywanych informacji wdrożyliśmy nowoczesne narzędzie służące systematycznemu informowaniu naszych klientów o zmianach w prawie i podatkach. Newsy, czyli treści dotyczące zmian w przepisach prawa w zakresie dot. podatków i rachunkowości, wysyłamy pocztą elektroniczną (e-mailem) na adresy wskazane przez klientów. 

Regularnie opracowywane newsy i informacje są napisane prostym i zrozumiałym językiem. Ładne grafiki przyciągają uwagę i zachęcają do przeczytania. Dodatkowym atutem są spersonalizowane treści. To znaczy, że przekazywane informacje są dostarczane wyłącznie do klientów, których one dotyczą.  

Załóżmy, że jesteś prezesem spółki z o.o. zatrudniającej pracowników, dodatkowo wziąłeś samochód w leasing – będziesz otrzymywać informacje, które będą dla Ciebie interesujące oraz przydatne w praktyce.       

Precyzyjnie wpisujemy się w potrzeby naszych klientów informując ich z wyprzedzeniem o zmianach w prawie, takich jak: tarcze antykryzysowe, mikrorachunek, biała lista podatników, matryca stawek VAT czy oznaczanie towarów i usług symbolami GTU w JPK VAT – zawsze podając podstawę prawną.

Poniżej prezentujemy link do pierwowzóru treści udostępnionej klientom będącym pracodawcami. 
Biuletyn informacyjny – Kiedy mikroprzedsiębiorca jest zwolniony z obowiązku tworzenia PPK

Inicjatywa spotkała się z pozytywnym odzewem naszych klientów.

Informacje są wysyłane z naszego adresu kancelaria.tyniec@tax-alert.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć − 5 =

Back to top